Uber Taksi Uygulamasına Araç Ekleme (Plaka Değiştirme) | UberTurkiye.net

Uber Taksi Uygulamasına Araç Ekleme (Plaka Değiştirme)

Uber taksi uygulaması günümüzde çok yaygın şekilde kullanılmaya devam ediyor. Bu uygulamayı kullanan bazı sürücülerden aldığımız destek mesajlarına istinaden araç ekleme ve plaka değiştirme nasıl yapılır bu yazımızda sizlerle paylaşıyoruz. 

Uberde araç nasıl eklenir? Araç plaka değişikliği gibi bilgiler için ekran görüntüleri ile desteklenmiş blog yazımızı dikkatlice okuyunuz.

Unutmayın aracınızın programdaki bilgileri ile kullandığınız aracın farklı olması Uber hesabınızın kalıcı olarak kapatılmasına neden olabilir.

 

Araç Ekleme ve Plaka Değiştirme Nasıl Yapılır?

Araç ekleme ve plaka değiştirme işlemlerini sizlere ekran görüntüleri ile sırasıyla belirtiyoruz.

1- İlk olarak uygulamanızın menüsüne sol üst üç çizgiye basarak giriniz. Daha sonra hesap menüsüne tıklayın.

2-  Araçlar yazan yere tıklayın...

3- Araç ekleyin yazan yere tıklayın

4- Marka kısmına Fiat Egea için Sadece Fi yazıp altta çıkan listeden seçin. Bu kısmı araç markasına göre Hyundai için Hy yazıp aynı şekilde seçerek devam edin.


5- Model kısmı açılacaktır oraya da aynı şekilde Egea için Eg yazıp alttan seçin...6- Model yılı yazan yere araç modelini yazın örneğin 2019 model araç için 20 yazdıktan sonra açılan liseden seçin7- Araç plakasını girin. Araç plakasını girerken başına İstanbul için 34 yazıp boşluk bırakmadan büyük harflerle yazın.


 

8- Ruhsatı yüklemek için fotoğraf çek yazan yere basın .

9- Kamera açıldıktan sonra isterseniz ruhsatın fotoğrafını çekebilir ya da galeride daha önce çekilmiş bir foto varsa onu seçebilirsiniz.


10- Galeriden ruhsatın fotosunu seçmek için Fotoğraflara göz at butonuna basın

11- İlgili fotoğrafı bulup yükleyin.

Araç ekleme işlemi yapıldıktan sonra gün içinde 22:00 a kadar 5-10 dakikada incelenir ve belgede bir sorun yoksa onaylanır. Araç onaylandıktan sonra aynı şekilde Hesap/Araçlar kısmına girip oradan yeni eklediğiniz aracı seçmeniz gerekir. Aksi halde eski plaka ile çalışmaya devam edersiniz.

Uber uygulamasında sorun yaşamamak ve destek almak için kayıt işlemlerinde bizi tercih etmeniz çok yararınıza olacaktır. 

Siz de henüz Uber uygulamasına kayıt olmadıysanız ve ya kayıt olmak isteyen sürücü arkadaşlarınızı bize yönlendirebilirsiniz.

Hızlı, güvenli ve sorunsuz Uber Kayıt ve Destek Hattı için linke tıklamanız yeterlidir!

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.