Uber Taksilerde 70 TL Değerinde Bedava Yolculuk | UberTurkiye.net

Uber Taksilerde 70 TL Değerinde Bedava Yolculuk70 TL'ye Kadar Bedava İlk Yolculuk

Uygulamaya referanslı linkimizden üye olun, ilk yolculukta geçerli 70 TL indirimi kapın!


Sizlere İstanbul içinde geçerli olmak üzere 70 TL değerinde bir promosyon sunmaktan mutluluk duyarım. Yapmanız gereken tek şey referanslı linke tıklayarak Uber'e üye olmak. Daha sonra hesabınıza tanımlanacak olan ilk yolculuk için 70 TL ile Uber Taksi konforu ve güveninde yolculuk yapmak olacaktır.

Kampanyaya daha önce Uber'e kayıt olmuş ama henüz ilk yolculuğunu yapmamış herkes katılabilir. Dilerseniz referans linkini sevdiklerinize göndererek onların da indirimli taksi kullanmalarını sağlayabilirsiniz. Wi-fi üzerinden bazı kesimlerde giriş hatası olabiliyor o yüzden karekod ile 3G kullanarak kayıt olabilir ve Uygulama Marketten Uber'i indirebilirsiniz.

Kayıt Linki ve Karekod: https://incentives.uber.com/street-hail?promo_code=halisb5ui


Uber 70 TL indirim kodunan faydalanmak çok kolay. Yapmanız gereken tek şey yukarıdaki linke tıklamak ve üye olmak. Uber 70 TL indirim kodunu dilerseniz arkadaşlarınıza gönderebilirsiniz. Uber 70 TL indiriminden ilk yolculukta herkes faydalanabilir. 

Uber 70 TL bedava yolculuk için web sitemizin adresini sevdiklerinize gönderiniz. 70 TL indirimli uber promosyonu fırsatını kaçırmayın.

Uber 70 TL indirim kodu: https://incentives.uber.com/street-hail?promo_code=halisb5ui 

İndirim Kodumu Nasıl Kontrol Ederim?

Kayıt ekranında Ülke kodunu seçip telefon numaranızı yazdıktan sonra karşınıza bu ekran çıkıyorsa promosyonunuz geçerli demektir.Unutmayalım indirim kodu sadece İstanbul'da geçerlidir.

Numaranızı yazdıktan sonra bu ekran çıkıyorsa da promosyon geçersiz demektir.

Manuel olarak kontrol etmek için Uber yolcu uygulamanızda ana ekranda sağ altta Hesap/Cüzdan/Promosyonlar ekranından görebilirsiniz.

İndirim kodunuzu 2023 yıl sonuna kadar kullanabilirsiniz.

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.