Uber Taksi Artık Bursa, Mersin ve Kayseri'de | UberTurkiye.net

Uber Taksi Artık Bursa, Mersin ve Kayseri'de

 

Global teknoloji platformu Uber, Uber Taksi ürünü ile Türkiye’deki faaliyetlerini büyütmeye devam ediyor.

İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya ve Adana’dan sonra şimdi Bursa, Mersin ve Kayseri’de de faaliyetlerine başladı. Hem Bursa, Mersin ve Kayserililer, hem de bu şehirleri ziyaret eden yerli ve yabancı turistler, 30 Mart 2023 itibariyle Uber uygulaması üzerinden Uber Taksi çağırabilecekler.

Uber Türkiye Genel Müdürü Neyran Bahadırlı, “Uber Taksi, İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya ve Adana’nın ardından Bursa, Mersin ve Kayseri’de de faaliyete başladığı için mutluyuz. Uber teknolojisini, başka yeni şehirlere de en kısa zamanda getirmeyi arzu ediyoruz” dedi.

Kullanıcılarının dakikalar içinde diledikleri yere kolayca ulaşmalarını sağlayan ulaşım teknolojisi platformu Uber, her yolculukta sigorta koruması, GPS üzerinden yolculuk takip imkanı, sürücü kalite kontrol sistemi ve sürücü puanlama sistemi ile her zaman yüksek güvenlik standartları sağlamayı hedefliyor.

Uber 70 TL İndirim Kodu

Uber’in yeni şehirlere gelişini kutlamak adına tüm kullanıcılarına yalnızca Bursa, Mersin ve Kayseri’de geçerli 70 TL’ye kadar bir (1) adet ücretsiz Uber Taksi yolculuğu hediye ediyor. Bursa, Mersin ve Kayseri’deki tüm Uber kullanıcıları HOSGELDINUBER kodu ile ücretsiz yolculuk imkanından faydalanabilecekler.

Uber uygulaması nasıl çalışır:

  1. Uygulamayı akıllı telefonunuza indirin.
  2. Şehrin herhangi bir yerinden Uber uygulamasını açın, varış noktanızı girin ve yolculuğunuz için bir taksi çağırın.
  3. Uber Taksi’yi uygulama üzerinden takip edin, taksinin sizi almak için kaç dakika içinde varacağını ve sürücü ile ilgili tüm bilgilerin yanı sıra aracın model ve plaka numarasını takip edin.
Uber uygulamasında Cüzdan sekmesindeki Promosyonlar bölümüne HOSGELDINUBER kodunu ekleyin, Uber Taksi çağırın ve 70 TL’ye kadar ücretsiz yolculuğunuzun keyfini çıkarın.

Uber Sürücü Uygulamasına Nasıl Kayıt Olunur?

Ticari taksi sahibi ya da aktif sürücüsüyseniz whatsapptan 0535 201 01 05 numaralı telefona kayıt olmak istiyorum yazmanız yeterlidir.

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.